Całe spotkanie w barwach gości rozegrał kapitan Torino, Kamil Glik, który dostał żółtą kartkę. Juventus wygrał, choć od 78. minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Stephana Lichtsteinera.

Reklama

>>>Juventus - Torino 2:1. Zobacz gole

AS Roma pokonała u siebie Inter Mediolan 4:2 (1:1), a 2 bramki dla gospodarzy strzelił Bośniak Miralem Pjanic. Genua wygrała na wyjeździe z przedostatnią w tabeli Ceseną 3:0 (3:0), a ostatnia Parma przegrała na wyjeździe z Palermo 1:2 (1:1); oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę.

AC Milan pokonał u siebie Udinese 2:0 (0:0), a oba gole strzelił Francuz Jeremy Menez. Także i w tym spotkaniu oba kluby kończyły mecz grając w osłabieniu po czerwonych kartkach. W pozostałych niedzielnych meczach 13. kolejki Serie A: Fiorentina wygrała na wyjeździe z Cagliari 4:0 (1:0), a Empoli zremisowało z Atalantą 0:0.

Liderem jest Juventus, który ma 34 punkty i o 3 wyprzedza Romę. Genua jest trzecia i traci do lidera 11 punktów; dalej są Napoli - 22 punkty i Sampdoria - 21 punktów. Torino na 15. miejscu z dorobkiem 12 punktów.

Tabelę zamyka Parma, która ma 6 punktów i traci 2 do Ceseny.