Do tej pory najwięcej w kontekście ewentualnego transferu Lewandowskiego mówiło się o Realu Madryt. Według informacji niemieckich mediów szefowie tego klubu przedstawili menadżerowi kapitana reprezentacji Polski konkretną ofertę. Na jej mocy "Lewy" w stolicy Hiszpanii miałby zarobić 200 milionów euro w ciągu sześciu lat. Real skontaktował się z nami kilka tygodni temu, wysłuchaliśmy ich propozycji - przyznał agent Polaka w niemieckiej prasy.

Reklama

Na tym jednak nie koniec. Jak się okazuje Kucharski spotkał się też z przedstawicielami Paris Saint-Germain. Lewandowski miałby zastąpić na Parc des Princes Zlatana Ibrahimovicia. Według dziennikarzy "Bild am Sonntag" snajper Bayernu w Paryżu również mógłby liczyć na astronomiczne zarobki. Dużo wyższe od obecnych. W Monachium Polak kasuje rocznie 9 mln euro. Zarówno PSG i Real są mu skłonne płacić po 25 mln euro za sezon!

Jest tylko jeden problem. Lewandowski cały czas ma ważny kontrakt z mistrzami Niemiec, a szefowie tego klubu nie chcą słyszeć o żadnym transferze.