Dwa gole dla zespołu "Starej Damy" zdobył środkowy obrońca Giorgio Chiellini. Po jednym trafieniu zaliczyli natomiast Mario Mandzukic i Miralem Pjanic. W zespole gości cały mecz na ławce rezerwowych spędził Karol Linetty.

Dzięki temu zwycięstwu Juventus utrzymał dwupunktową przewagę nad Romą, która z Wojciechem Szczęsnym w bramce pokonała na wyjeździe Sassuolo 3:1. Dwie bramki dla stołecznego zespołu strzelił Edin Dżeko i z dorobkiem 10 goli samodzielnie prowadzi w klasyfikacji strzelców. Trzeciego gola dla gości zdobył Radja Nainggolan. Honorowe trafienie dla Sassuolo zaliczył Paolo Cannavaro.

Dwa punkty do Romy, a cztery do Juventusu traci SSC Napoli. Zespół z Neapolu z Piotrem Zielińskim w składzie, ale bez kontuzjowanego Arkadiusza Milika, pokonał przed własną publicznością Empoli 2:0 po golach Driesa Mertensa i Vlada Chirichesa.

Efektowne zwycięstwo odniosło Lazio, które na własnym stadionie pokonało Cagliari 4:1. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Ciro Immobile. Po trafieniu zaliczyli Balde Diao Keita oraz Felipe Anderson. Goście zdobyli honorową bramkę za sprawą samobójczego trafienia Wallace'a.

Po około pół godziny meczu Pescara - Atalanta (0:1) spotkanie zostało przerwane na trzy minuty z powodu trzęsienia ziemi, jakie w środę nawiedziło Włochy.

Dzień wcześniej Milan przegrał na wyjeździe z Genoą 0:3 i ze stratą pięciu punktów do Juventusu zajmuje czwarte miejsce w tabeli.