Trener piłkarzy Manchesteru United Jose Mourinho przyznał, że ważniejszy jest dla niego końcowy triumf w Lidze Europejskiej niż zajęcie miejsca w pierwszej czwórce angielskiej ekstraklasy. "To trofeum daje awans do Ligi Mistrzów i szansę na Superpuchar" - podkreślił.
Portugalczyk obiecał, że zrobi wszystko, aby osiągnąć oba cele.
- podkreślił 54-letni szkoleniowiec, cytowany na oficjalnej stronie internetowej "Czerwonych Diabłów".
Zespół z Manchesteru zajmuje piąte miejsce w Premier League z 52 punktami. Traci cztery do czwartego Liverpoolu, ale ma też do rozegrania dwa zaległe spotkania. Z kolei w ćwierćfinałowym dwumeczu w LE zmierzy się 13 i 20 kwietnia z Anderlechtem, którego piłkarzem jest Łukasz Teodorczyk.
- zapewnił Portugalczyk.
Poprzedni sezon "Czerwone Diabły" zakończyły na piątym miejscu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Powiązane
Zobacz
|