Na filmiku widzimy pięciu chłopców. Czterech z nich jest już ubranych w nowe stroje Trabzonsporu i gra w piłkę. Jest także chłopiec bez klubowej koszulki, który jedynie z boku przygląda się kolegom. Chwilę później zdejmuje swój zwykły biały T-shirt, chwyta za marker i samemu maluje po koszulce, tak aby przypominała oryginał. Wszystko dostrzega jego mama (babcia?), która decyduje się, że zrobi mu niespodziankę i doszywa koszulce elementy klubowe. Następnie chłopiec zakłada przerobioną koszulkę. W kolejnym ujęciu widzimy już, jak główny bohater filmiku jest pokazany jako dorosły piłkarz - Abdulkadar Omur, czyli wychowanek Trabzonsporu - opisuje krótkie wideo portal sport.pl.

Reklama

Już pierwszego dnia po ukazaniu się tego wzruszającego wideo, koszulki zaczęły sprzedawać się jak świeże bułeczki. Zakupiło je aż 15 tysięcy kibiców.

Sam filmik obejrzało już ponad 10 milionów internautów, więc działacze klubu mogą raczej zastanawiać się, czy koszulki nie znikną z magazynów przy tak olbrzymim zainteresowaniu fanów.

Trabzonspor zagra w obecnej edycji piłkarskiej Ligi Europy.