Inter prowadzenie objął w 16. minucie, a na listę strzelców wpisał się Lautaro Martinez. Ten sam piłkarz podwyższył jeszcze przed przerwą. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie w 50. minucie. Jego autorem był Mattia Valoti.

Cały mecz w barwach SPAL rozegrał Arkadiusz Reca. Natomiast od 42. minuty na boisku przebywał Thiago Cionek, który w końcówce został ukarany żółtą kartką. Trzeci z Polaków w tym klubie Bartosz Salamon nie opuścił ławki rezerwowych.

Juventus zaczął mecz planowo i objął prowadzenie w 20. minucie po strzale Leonardo Bonucciego. Później jednak zastępujący Wojciecha Szczęsnego Gianluigi Buffon dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki - po uderzeniach Jeremiego Bogi (22.) i Francesco Caputy (47.). W 68. minucie rzut karny wywalczył Paulo Dyballa, a na bramkę zamienił go Cristiano Ronaldo.

Wciąż dawnej skuteczności nie może odzyskać Krzysztof Piątek. Broniący barw AC Milan polski napastnik grał do 64. minuty wyjazdowego meczu z Parmą, ale niczym się nie wyróżnił. W końcówce zwycięstwo 1:0 zapewnił gościom Theo Hernandez.