W 26. minucie spotkania Skóraś znalazł się w wyśmienitej sytuacji do strzelenia gola. Przy stanie 0:0 gospodarze fantastycznie rozegrali piłkę. W efekcie Polak dostał ją jak na tacy.

Skóraś z bliska nie trafił do siatki

Skóraś na wprost bramki rywali z bliska nie potrafił jej umieścić w celu. Był piłkarz Lecha Poznań nieczysto trafił w piłkę i w efekcie ta zamiast do siatki posłał ją obok słupka.

Do bramki wpadł za to rozpędzony Skóraś, który nie mógł uwierzyć jak tego nie strzelił. Mina polskiego piłkarza mówiła wszystko.

Klub Skórasia traci do lidera pięć punktów

Mecz zakończył się remisem. W 52. goście objęli prowadzenie po golu Franjo Ivanovica. Kibice gospodarzy na bramkę swojej drużyny musieli czekać aż do 82. minuty. Trafienie na wagę remisu zaliczył Brandon Mechele.

Club Brugge po 10. kolejkach ma na swoim koncie 15 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli do Prowadzącego Genk traci siedem punktów.