Dziennik Gazeta Prawana logo

Sterling wraca na ćwierćfinał. Złodzieje napadli na jego dom

8 grudnia 2022, 14:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Raheem Sterling
<p>Raheem Sterling</p>/Newspix
Raheem Sterling wraca do angielskiej kadry przed sobotnim ćwierćfinałem z Francją w mistrzostwach świata w Katarze - poinformowała federacja. Skrzydłowy Chelsea Londyn wrócił na krótko do kraju przed niedzielnym starciem z Senegalem (3:0) w 1/8 finału, aby spotkać się z rodziną, która była w domu podczas napadu złodziei.

Według informacji federacji, Sterling w piątek powinien być z powrotem w Katarze.

W fazie grupowej 27-letni zawodnik wystąpił w dwóch spotkaniach ekipy "Trzech Lwów", zdobywając gola i mając asystę w pojedynku z Iranem (6:2).

Anglia z Francją w nie rywalizowały od 1982 roku. Później trzykrotnie zmierzyły się w mistrzostwach Europy.

Zwycięzca sobotniej potyczki na Al Bayt Stadium w półfinale spotka się z lepszym w meczu Portugalii z Marokiem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Michał Ignasiewicz
oprac. Michał Ignasiewicz

Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLewandowski poleciał do Mediolanu. Wiadomo, co tam robił »
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj