Dziennik Gazeta Prawana logo

Polscy kibice jadą dopingować "Złotka"

5 listopada 2007, 23:21
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Świetny trener i wysoka forma to jedno. Ale polskie siatkarki tak dobrze grają na mistrzostwach Europy, bo w każdym meczu mogą liczyć na głośny doping polskich kibiców. Fani "Złotek" już rezerwują sobie bilety na mecze półfinałowe, które odbędą się w Luksemburgu.

W Belgii na każdym meczu "Złotka" dopinguje kilkuset polskich kibiców. Część z nich mieszka i pracuje w tamtych rejonach, a wielu przyjechało z kraju. Nie wyobrażają sobie, żeby nasze siatkarki nie wróciły z mistrzostw Europy bez medalu.

Dlatego już rezerwują sobie bilety na mecze półfinałowe, które odbędą się w sąsiednim Luksemburgu. Możemy być pewni, że swoim dopingiem doprowadzą "Złotka" do trzeciego z rzędu mistrzostwa Europy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj