Prowadzenie "Nafciarzom" w ósmej minucie dał Kailer Yamamoto. To właśnie przy tym trafieniu asystował McDavid, który sześć minut później podwyższył na 2:0.

W klasyfikacji kanadyjskiej McDavid o trzy punkty wyprzedza kolegę z drużyny Leona Draisaitla. Niemiec tym razem na swoim koncie zapisał jednego gola, trafiając w drugiej tercji.

Również 84 pkt zgromadził Jonathan Huberdeau z Florida Panthers.

Bramki dla Oilers zdobyli jeszcze: Darnell Nurse, Devin Shore i Tyson Barrie. Autorem honorowej dla Sabres był Victor Olofsson.

Wszyscy mieli udział w tym zwycięstwie. Każda formacja zagrała bardzo dobrze, bramkarz był świetny. We wszystkich aspektach gry działaliśmy z pełną mocą - powiedział trener Oliers Jay Woodcroft.

To była czwarta z rzędu wygrana hokeistów z Edmonton, którzy mają siódmy bilans w Konferencji Zachodniej. Sabres plasują się na 14. pozycji na Wschodzie.