"Wyspiarze" przedłużyli swoją zwycięską passę z Jets do sześciu wygranych. Po raz pierwszy triumfowali 28 marca 2019 roku.

Pierwszą bramkę dla zespołu z Nowego Jorku zdobył w pierwszej tercji także Szwed Sebastian Aho, dla rywali gola uzyskał Duńczyk Nikolaj Ehlers.

Dallas Stars przegrali z Chicago Blackhawks 3:4. Dla zwycięzców po dwie bramki uzyskali Patrick Kane i Max Domi. Gospodarze przegrali piąty mecz z rzędu.

W zespole z Chicago dobrze wypadł bramkarz Jaxson Stauber, obronił 30 strzałów, dzięki temu jego zespół odniósł czwarte z rzędu zwycięstwo. To najlepsza seria w tegorocznym sezonie.

W ostatnim środowym spotkaniu Arizona Coyotes przegrali u siebie z Calgary Flames 3:6. O wyniku meczu przesądziły dwie bramki strzelone w odstępie 24 sekund w trzeciej tercji przez Jakoba Pelletiera i Walkera Duehra. "Kojoty" przegrały po raz pierwszy w regulaminowym czasie od dziesięciu spotkań.