Dziennik Gazeta Prawana logo

Najseksowniejsza łyżwiarka świata pierwszą sportsmenką z woskową figurą w muzeum Madame Tussauds [FOTO]

20 lipca 2023, 08:38
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Jutta Leerdam
Jutta Leerdam/Newspix
Jutta Leerdam w swojej karierze zdobywała medale mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Teraz może się pochwalić kolejnym "sukcesem". Jej woskowa figura stanęła w muzeum Madame Tussauds.

24-letnia holenderska panczenistka jest uznawana za najseksowniejszą łyżwiarkę świata. Jej urodę i osiągnięcia sportowe doceniło jedno z najsławniejszych muzeów figur woskowych - Madame Tussauds. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj