Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Justyna Kowalczyk: W nowym sezonie rzadko będę stawała na starcie

5 maja 2016, 15:59
33-letnia zawodniczka to m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska. Cztery razy zdobywała Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jednak ostatnie sezony z różnych powodów nie wyglądały tak, jak chciała. Kowalczyk w zawodach PŚ po raz ostatni na najwyższym stopniu podium stanęła ponad dwa lata temu - 19 stycznia 2014 roku w Szklarskiej Porębie. "To był bardzo ciężki czas, ale dzięki wsparciu jakie otrzymałam od sponsora, maratońskiej drużyny i wielu innych ludzi, pod koniec sezonu dotarłam do niezłej dyspozycji. Dzięki temu w przyszłość mogę patrzeć z optymizmem" - podkreśliła.
33-letnia zawodniczka to m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska. Cztery razy zdobywała Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jednak ostatnie sezony z różnych powodów nie wyglądały tak, jak chciała. Kowalczyk w zawodach PŚ po raz ostatni na najwyższym stopniu podium stanęła ponad dwa lata temu - 19 stycznia 2014 roku w Szklarskiej Porębie. "To był bardzo ciężki czas, ale dzięki wsparciu jakie otrzymałam od sponsora, maratońskiej drużyny i wielu innych ludzi, pod koniec sezonu dotarłam do niezłej dyspozycji. Dzięki temu w przyszłość mogę patrzeć z optymizmem" - podkreśliła. / PAP / Bartłomiej Zborowski
W sobotę w Zakopanem Justyna Kowalczyk rozpocznie przygotowania do sezonu 2016/17. Najważniejsze będą narciarskie mistrzostwa świata w Lahti, a biegi, w których wystartuje przed nimi będzie wybierała ostrożnie. "Do lutego rzadko stanę na starcie" - powiedziała nasza mistrzyni.
Reklama
Reklama
Tematy:
biegi narciarskie Justyna Kowalczyk
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • AMOR
  2016-05-06 17:49
  wspaniała Justyno serdeczne dzięki za całokształt. Ty i Adam M. pokazaliście mnie facetowi z nizin że sporty zimowe mogą być piękne, i za to dzięki.
  1
  zgłoś
 • Gośc
  2016-05-05 23:38
  Rzadko się zachwycam ale Tobą Justynko często i szczerze .
  2
  zgłoś
 • Gośc
  2016-05-05 23:35
  Rzadko się zachwycać ale Tobą często i szczerze !
  2
  zgłoś
 • greg
  2016-05-05 22:22
  Polacy kochają Cię Justynko! Spowodowałaś, że pokochaliśmy sporty zimowe! Już nic nie musisz udowadniać!. Twoje zdrowie jest najważniejsze. Czas odcinać kupony od twojej ciężkiej pracy kosztem zdrowia. Będziemy się cieszyli Twoją radością!
  1
  zgłoś
 • janek
  2016-05-05 22:09
  Justynko, przeszlas do histori, piekna karta naszego sportu i nie tylko. Wielkie dokonania i godne reprezentowanie Kraju. Brawa!
  1
  zgłoś
 • cd
  2016-05-05 19:20
  Teraz pewnie, starty będą raczej w reklamach. Mniej się człowiek spoci, a i pieniądz całkiem niezły, za wciskanie ludziom ciemnoty...
  4
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama