Dziennik Gazeta Prawana logo

Urszula Radwańska zrezygnowała z Australian Open

23 grudnia 2013, 07:34
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Urszula Radwańska
Urszula Radwańska/Newspix
Urszula Radwańska nie wystąpi w styczniowym wielkoszlemowym turnieju Australian Open. Polska tenisistka zrezygnowała ze startu w Melbourne z powodu rehabilitacji po operacji barku, o czym poinformowała na jednym z portali społecznościowych.

Radwańska zajmuje aktualnie 40. miejsce w światowym rankingu WTA.

Australian Open odbędzie się w dniach 13-26 stycznia przyszłego roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj