Radwańska sportową karierę zakończyła z powodu problemów ze zdrowiem. Polka mimo usilnych starań nie mogła dojść do pełnej sprawności fizycznej, a grać na "pół gwizdka" nie chciała, dlatego zdecydowała się przejść na "emeryturę". Na niej jednak nie będzie się nudzić.

Reklama

Od jakiegoś czasu kolorowa prasa i plotkarskie portale donosiły, że była wiceliderka rankingu WTA wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Radwańska postanowiła skończyć ze spekulacjami na ten temat i oficjalnie potwierdziła swój udział w popularnym programie. Potrzebowałam kilku godzin, żeby podjąć tę decyzję. Pomyślałam, że kiedy jak nie teraz? Kocham tańczyć, a miałam mało okazji, żeby to robić. Dla mnie to świetna forma ruchu po zakończeniu kariery. Teraz będzie to dobry trening, dojdzie trochę adrenaliny, więc czemu nie? - zdradziła Radwańska na antenie "Polsat News".

Na razie jeszcze nie wiadomo, kto będzie jej partnerem. Zawsze była jedna osoba, z którą chciałam tańczyć. Poznam partnera dopiero na początku lutego - wyjawiła była tenisistka.

Reklama