Z udziałem wielkoszlemowego turnieju US Open pożegnała się młodsza z sióstr Radwańskich, Ula. Polka poniosła porażkę w drugiej rundzie eliminacji przegrywając 4:6, 4:6 z Włoszką Robertą Vinci. Zawody w Nowym Jorku rozpoczną się w poniedziałek.
Wcześniej, w pierwszej rundzie, odpadli Dawid Olejniczak i Anna Korzeniak, natomiast w drugiej wystąpi Michał Przysiężny, a jego rywalem będzie Andriej Gołubiew z Kazachstanu.
W tegorocznym US Open, bez konieczności gry w eliminacjach, zapewniony start mają w singlu dwie polskie tenisistki: Marta Domachowska i Agnieszka Radwańska, rozstawiona w imprezie z numerem dziewiątym.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|