Dziennik Gazeta Prawana logo

Polak szóstym pływakiem świata

10 kwietnia 2008, 20:53
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Łukasz Wójt popłynął w finale wyścigu na 400 metrów stylem zmiennym na mistrzostwach świata w Manchesterze, ale medalu nie zdobył. Polak wywalczył niezłe, szóste miejsce.

Mistrzostwa świata w Manchesterze to zawody na krótkim basenie. Polak przepłynął dystans 400 metrów stylem zmiennym w 4.08,88.

Mistrzem świata został Amerykanin Ryan Lochte (4.03,21), który wyprzedził swojego rodaka Roberta Margalisa (4.03,74) oraz Greka Ioannisa

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj