Mistrzowie Polski pierwszą bramkę zdobyli w 14. minucie, do bramki Jagiellonii trafił Michał Żyro, który otrzymał doskonałe podanie od Jakuba Koseckiego.

Drugie trafienie dla Legii uzyskał Miroslav Radovic - w 25. minucie serbski pomocnik pokonał bramkarza gospodarzy strzałem głową po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego.

Od 78. minuty Jagiellonia grała w osłabieniu, drugą w meczu żółtą kartkę otrzymał Marek Wasiluk, za faul na Koseckim.

W 84. minucie mistrzowie Polski podwyższyli na 3:0 - gola zdobył Michał Kucharczyk po podaniu Łukasza Brozia.

Wygrana powiększyła dorobek Legii do 10 punktów, mistrzowie Polski przed pozostałymi spotkaniami 5 kolejki zajmują 2. miejsce w tabeli, za Górnikiem Zabrze (11 pkt.). Jagiellonia z 7 pkt. zajmuje 7. pozycję.