Wynik spotkania w 10. minucie otworzył Blaz Kramer. Trzy minuty później Marc Gual podwyższył na 2:0, a w 35. minucie ponownie do siatki gospodarzy trafił Kramer.

W drugiej połowie miejscowi sporo robili, by zmniejszyć straty, ale dobrze dysponowani tego dnia legioniści nie pozwolili im na umieszczenie piłki w bramce Kacpra Tobiasza.

Dwa nieuznane gole w drugiej połowie

Ta sztuka udała się dwukrotnie przyjezdnym, ale gole strzelone w 73. minucie przez Ernesta Muciego i w 87. minucie przez Tomasa Pekharta nie zostały uznane, bo w obu przypadkach napastnicy "wojskowych" byli na spalonym.

Efektowne zwycięstwo w Pucharze Polski na pewno nieco poprawi humory kibicom Legii. Ich ukochana drużyna ostatnio mocno rozczarowywała. Efektem był cztery ligowe porażki z rzędu.