Obaj polscy zawodnicy rozegrali całe spotkanie. Teodorczyk, wypożyczony z Dynama Kijów do mającego siedzibę w Brukseli Anderlechtu, zaliczył trafienie w 62. minucie meczu ze Slavią Praga. Jego zespół wygrał na wyjeździe 3:0.

Natomiast Jędrzejczyk, obrońca FK Krasnodar, zdobył bramkę w 45. minucie spotkania z Partizani Tirana. Wcześniej został upomniany żółtą kartką. Rosyjski zespół wygrał u siebie 4:0.

>>>FK Krasnodar - Partizani Tirana 4:0. Zobacz gole

Zespół Broendby Kopenhaga, z Kamilem Wilczkiem grającym do 72. minuty, uległ na wyjeździe Panathinaikosowi Ateny 0:3. Goście niemal całą drugą połowę musieli radzić sobie w dziewiątkę. Ich zawodnicy zobaczyli czerwone kartki w 33. i 50. minucie.

W tej fazie rywalizacji w LE nie ma już polskich zespołów. W pierwszej rundzie odpadła Cracovia, w drugiej - Piast Gliwice (rozpoczynał rywalizację właśnie od tego etapu), a w trzeciej KGHM Zagłębie Lubin.