Za pierwszym razem Szczęsny niepotrzebnie wyszedł z bramki, później wybita przez niego piłka trafiła pod nogi Dusana Tadica, który wykorzystał okazję.

>>>Southampton - Arsenal 2:0. Zobacz gole

Swansea City Łukasza Fabiańskiego zremisowało w Londynie z Queens Park Rangers 1:1 (0:1). Wyrównującą bramkę dla zespołu polskiego bramkarza zdobył w 90.minucie Wilfried Bony.

Piłkarze Liverpoolu stracili punkty remisując u siebie 2:2 (2:0) z ostatnim w tabeli Leicester City. Marcin Wasilewski grał w Leicester całe spotkanie i dostał żółtą kartkę. Liverpool do przerwy prowadził 2:0 po golach Stevena Gerrarda z rzutów karnych. Goście wyrównali w drugiej połowie strzelając dwie bramki w ciągu minuty.

W ostatnim meczu kolejki o godzinie 18.30 Tottenham zmierzy się z liderem, Chelsea Londyn.