Piotr Żyła o golasie na skoczni: Chyba musiał przygrzać

2013-03-25 12:45 | Aktualizacja: 14:50
Golas na skoczni w Planicy

Golas na skoczni w Planicy (Fot. Irek Dorozanski / Newspix)

Tuż po skoku Piotra Żyły w drugiej serii niedzielnego konkursu w Planicy pojawił się nieoczekiwany gość. Do tej pory jemu podobni najczęściej odwiedzali stadiony piłkarskie. Jednak jak widać skocznie też nie są im straszne.



Polski skoczek oczekiwał już na dole na wynik swojej próby, gdy nagle pojawił się golas. Patrzę, a tu golas leci jakiś w moją stronę. Sobie pomyślałem, że będzie zaraz trzeba uciekać - opowiadał w TVN24 Żyła.

Na szczęście dla naszego zawodnika golas zmienił kierunek swojego biegu. Aż strach się bać, co by było, gdyby tego nie zrobił. Ale chyba musiał przygrzać, bo musiało być mu ciepło - śmiał się polski skoczek.





Źródło: TVN24
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 22
  • ~skorpion Sosnowiec2013-04-12 17:54

    Piotrek ! Jesteś fajny w sobie gość .To co mówią Arktyczne morsy o innym człowieku.,przechodzi koło ucha tak - jak, odległość,z Arktyki do nas. Szanujmy takich jakimi jesteśmy.Nie przemądrzałych ,dziennikarskich Bufonów !

  • ~zwolennik autentyzmu2013-03-26 10:05

    Piotr jest taki jaki jest ! Myslę, ze dostatecznie wielu robi z siebie pajaców...więc on jest autentyczny i przez to lubiany.

  • ~Tadeusz2013-03-25 21:02

    Trzeba było tego golasa zaprowadzić na rozbieg skoczni , przypiąć mu narty i mógłby skoczyć na zakończenie sezonu.przynajmniej sędziowie nie przyczepili by się do nieprzepisowego kombinezonu.

  • ~traktorek2013-03-25 20:11

    Piotrek - normalny, sympatyczny, życzliwy człowiek, Więcej takich i świat będzie lepszy. Czepiają się ci, co mają kompleksy.

  • ~Piotruś II2013-03-25 17:49

    Piotruś jesteś maskotką drużyny skoczków. Fajnie rozprężasz sytuacji dlatego masz we mnie swojego fana. Gratuluje sukcesów.Golas tez zwariował po Twoim skoku.

  • ~KALI2013-03-25 17:45

    JAKŻE TU WSZYSCY ELOKWENTNIE SIĘ WYPOWIADAJĄ, TE ,,Ą I Ę", NORMALNA ,,ELYTA". CZEPIACIE SIĘ NORMALNEGO CZŁOWIEKA, O, PRZEPRASZAM, ALE BARDZIEJ UTALENTOWANEGO. WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW MÓWI JESZCZE GORZEJ, BO UŻYWA ,,ŁACINY KUCHENNEJ"

  • ~obserwator2013-03-25 17:30

    Czy ten człowiek należy do Ruchu Palikota???

  • ~Mamuci chorwat2013-03-25 16:51

    Golas ,gołodupiec chciał przelecieć mistrza dalekich lotów, ale jaja , a jakie miał,ze ho,ho.Biedroniu ,nie wstyd tobie ?

  • ~Kornelia2013-03-25 16:48

    Piotr jesteś wielki a zazdrośnicy co o tobie piszą zle niech pokaż ą co potrafią ale pierdzieć w stołek.

  • ~Roderyk2013-03-25 16:44

    Tak trzymaj Piotr. Powodzenia.