Wojciech Kuczok: Sportowcy manifestujący wiarę obrażają moje uczucia ateistyczne

| Aktualizacja:

Wojciech Kuczok cieszy się z sukcesów Kamila Stocha, ale miesiąc przed olimpiadą w Pjongczang martwi go forma pozostałych naszych skoczków. Polskiego pisarza najbardziej niepokoi, że Dawid Kubacki bardziej wierzy w Boga niż w siebie, a znak krzyża, który wykonuje przed każdym skokiem obraża jego uczucia ateistyczne.

wróć do artykułu
  • ~Lukas
    (2018-01-14 12:25)
    Ten facet chyba oszalał, albo nie ma w życu żadnych problemów, skoro szuka ich tam gdzie ich nie ma.Poza tym to co napisał jest wrednie wobec tego chłopaka, który MA PRAWO SIĘ PRZEŻEGNAĆ KIEDY CHCE. Jeżeli to temu panu nie odpowada, to jego problem. Niech pokaże jakim jest dobrym człowiekiem i niech akceptuje wolność wyboru innych osób. Chyba, że wszyscy musza się zachowywać, tak, jak on tego chce, ale tak nie będzie!
  • ~T
    (2018-01-13 13:51)
    A to ci dopiero Bałwan(nieobrażając)śnigowego...
  • ~WOP
    (2018-01-13 13:17)
    No to mozna Kuczokowi sprawe karna zalorzyc. A tak nawiasem jak mu przeszkadza to niech oczy zamyka albo sobie wylupie.
  • ~T
    (2018-01-13 12:56)
    Znak krzyża może obrażać uczucia wyznawców judaizmu, ale ci nie protestują, kiedy zawodnik sportowy - katolik, żegna się przed występem. Jakiś pan Kuczok, zresztą mało znany, wyznający wiarę ateistyczną, pieni się na znak krzyża. Sprawa istnienia albo nieistnienia Boga jest zawsze sprawą wiary, bo tu nic nie można udowodnić naukowo. Wątpię, czy mało znany pan Kuczok wie, co to jest i na czym polega ateizm.
  • ~indyk
    (2018-01-13 10:06)
    Ale musicie wiedzieć, że pan kurczak nie ma nic przeciwko przyjmowaniu uchodźców do Polski, mając gdzieś, że oni modlą się kilka razy dziennie, czy uważają kobiety za ludzi o mniejszych prawach. Tutaj uczucia pana kurczaka nie są obrażane.
  • ~brr
    (2018-01-13 09:09)
    Panie Kuczok to jest jego sprawa ,czy wykonuje znak krzyża ,czy drapie się po d...e
  • ~antyleft
    (2018-01-13 09:04)
    To jest właśnie przejaw lew@ckiej tolerancji. Za całą fasadą frazesów o równości, jedności, braterstwie i srerstwie kryje się ziejący jadem tłumok nie tolerujący innych postaw jak swoje własne. To jest właśnie hipokryzja tych nowocześnie zaye&istych. Czyli chrześcijanie mają być tolerancyjni bo ich religia to zakłada a ateiści nie muszą być? Mogą być ksenofobami, rasistami, antysemitami itd. bo nie wierzą w żadne normy moralne określane przez wielkie religie monoteistyczne. Wygodna ta ideologia lew@cka. Pewnie mi zablokują w ramach tolerancji tę wypowiedź.
  • ~on
    (2018-01-13 08:29)
    panie Kuczok. Bez obaw. Allah na pewno znał wielu ateistów więc i panu pomoże
  • ~Jezrdna
    (2018-01-13 08:17)
    Czy ten Pan nie zdaje sobie sprawy, ŻE TEŻ WIERZY. Ze nie ma BOGA to też wiara. Czyli wzorem myślenia tego Pana, to On mnie obraża. .
  • ~qqq
    (2018-01-13 08:05)
    Faktem jest, że ile razy Kubacki się przeżegna, tyle razy gorzej skoczy. Chyba Opatrzność chce mu coś powiedzieć.
  • ~reba
    (2018-01-13 06:41)
    Pani Agata ma pecha do facetów.Wiozą się na jej nazwisku,a jak chcą zaistniec sami, to mówi taki kuczok to co mówi
  • ~Jak od dawna powszechnie wiadomo -
    (2018-01-13 06:31)
    - prawdziwy europejski ateista i tak w głębi duszy jest chrześcijaninem! - Chyba, że jest k r e t y n e m !!!
  • ~filojazo
    (2018-01-13 04:22)
    Prymityw. Szkoda słów.
  • ~słój
    (2018-01-13 01:44)
    Wiadomo....Chorzów
  • ~A co chodzi
    (2018-01-13 01:29)
    Możemy złożyć wniosek do sądu na tego "dziennikarza "?Obraził nasze uczucia nie?
  • ~Moshe
    (2018-01-13 00:25)
    Rabbi Qcok ateizm wyssał z wiary czy z kobieciny, jego ofiary ?
  • ~Mrk
    (2018-01-12 22:57)
    A moje uczucia estetyczne zostały urażone poprzez fakt, że widziałem z bliska tego paskudnego i szkaradnego osobnika. Było to antyestetyczne doznanie i żądam zadość uczycnienia.
  • ~okrągłe zero ten Kuczok
    (2018-01-12 22:49)
    A moje uczucia obywatelskie obraża półksiężyc na niebie, a juz do białości mnie wqur wia ja gwiazdki 5-ramienne a na 6-ramienne spozieram tylko jednym okiem
  • ~spiz47
    (2018-01-12 22:34)
    kuczok bij sie w jajo chciales kiedys ruch w bundeslidze ty palo ogarnij sie wreszcie ty volksdeutschu!
  • ~www
    (2018-01-12 22:19)
    Ryj Kuczoka obraża moje uczucia estetyczne.

Może zainteresować Cię też: