• ~Malzenstwo
    (2011-11-06 21:11)
    Rozumiem kiedy ludzie "walcza" ze soba na ROZUM!!! Wiedza,informacje,jezyki obce,INTELIGENCJA!!! Ale chamskie,brutalne walenie po glowie,twarzy,nerkach to zwykly bandytyzm,Dwa razy w zyciu odladalem mecz bokserski z zona,kiedy Kulej walczyl na Olimpiadzie,ladnie,czysto i ogloszono go gentleman ringu i w Ameryce bokser {z Porto Rico} De la Hoya,ladnie i czysto,bylem zdumiony,ze zona oglada ten mecz i daje mu kredyt za uczciwa gre.Niestety wiele robi sie dla brudnych pieniedzy,bo one nie "smierdza",a moze jednak?!!!
  • ~misiek
    (2011-11-07 06:57)
    takie walki to kupa śmiechu kto to ogląda to nie ma wyobrażni błazeństwo ,dlatego takich walk nigdy nie oglądam tylko śpię
  • ~afe
    (2011-11-06 23:33)
    Stare chłopy, nie chce im sie robić to się na pie... arzają. Pomodlić się. Policję na nich . Publicznie zakłócają spokój i narażają drugiego na śmierć lub kalectwo. Powinni zakazać . jak kiboli czy skinów to gonią jak się naparzają na polanach.
  • ~jaspa
    (2011-11-06 17:30)
    Spaślak znowu dał dupy. Żenada
  • ~Jasiek
    (2011-11-06 17:31)
    chyba w cymbergaja.
  • ~...toooon.
    (2011-11-06 15:30)
    ...chyba w sumo ;-p
  • ~...noooot
    (2011-11-06 14:19)
    Panie Marcinie, jeszcze bedzie Pan prawdziwym zawodnikiem...
  • ~GoLan
    (2011-11-06 18:11)
    żal mi wszystkich, którzy to oglądali. Ani to MMA, ani nic innego co byłoby istotne.
  • ~ZbyszekD
    (2011-11-06 18:54)
    Zdumiewa mnie to, że są ludzie którzy za tak żenujące widowiska chcą płacić i sponsorzy i publiczność przecież z góry wiadomo co to będzie. Kiedyś Saleta na polsatowskiej gali bokserskiej jak miał walczyć z prawdziwym zawodnikiem w ogóle się nie pojawił i komentatorzy byli zakłopotani - nie wiedzieli co powiedzieć. To jest były sportowiec, ale to było bardzo, bardzo dawno - teraz tylko styczny lans.
  • ~Prezes
    (2011-11-06 22:04)
    Moi Drodzy, owszem ta walka była żenująca.
    Jednak poza nią odbyło się (jeżeli dobrze pamiętam) pięć lub nawet sześć walk które warto było obejrzeć. Może niekoniecznie płacąc za nie takie pieniądze jak te które należało zapłacić za wstęp na gale, jednak za darmo w telewizorze jak najbardziej.