MŚ w biathlonie: Monika Hojnisz-Staręga szósta w biegu na 15 km
18 lutego 2020Monika Hojnisz-Staręga zajęła szóste miejsce w biegu na 15 km w rozgrywanych we włoskiej Anterselvie biathlonowych mistrzostwach świata. Zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Dorothea Wierer.