Pierwsze dwa gemy były bardzo wyrównane. Pierwszego wygrała Dulko, a drugiego Radwańska i mieliśmy remis 1:1. Kolejny padł łupem rywalki i tenisistka z Argentyny prowadziła 2:1. Jednak już chwilę potem znów był remis. Polka poszła za ciosem i wygrała pierwszego seta 6:2.

Druga partia, tak samo jak pierwsza zaczęła się od prowadzenia Dulko 1:0. Rywalka naszej tenisistki wzięła się do pracy. Szybko rozprawiła się z Radwańską. Drugiego seta zawodniczka z Argentyny gładko wygrała 6:1.

W trzecim secie Radwańska wyszła na kort mocno skoncentrowana. "Isia" podrażniona porażką w drugiej partii, decydującą część meczu rozpoczęła bardzo dobrze. Wygrała dwa pierwsze gemy. Jednak rywalka nie poddała się. Dzielnie walczyła i doprowadziła do stanu 5:5. Końcówka zapowiadała się bardzo nerwowa. Na szczęście więcej zimnej krwi zachowała Polka. Radwańska ostatecznie wygrała tego seta 7:6 i całe spotkanie 2:1.