Dziennik Gazeta Prawana logo

Kawęcki i Czerniak awansowali do półfinałów MŚ w pływaniu

12 grudnia 2012, 12:26
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Radosław Kawęcki
Radosław Kawęcki/Newspix
Poranne eliminacje mistrzostw świata na krótkim basenie w Stambule przebrnęło dwóch Polaków. Radosław Kawęcki miał 10. rezultat - 51,51 s - na 100 m stylem grzbietowym, a Konrad Czerniak - 51,15 - był 11. na 100 m motylkiem. Obaj popłyną w półfinałach.

Odpadli natomiast: Karolina Szczepaniak (19. na 400 m st. zmiennym, 4.45,45), Alicja Tchórz (26. na 100 m st. grzbietowym, 59,84), Michał Poprawa (28. na 100 m st. motylkowym, 52,24), Tomasz Polewka (29. na 100 m st. grzbietowym, 53,03), Filip Zaborowski (35. na 200 m st. dowolnym, 1.48,87) oraz Agata Magner (46. na 100 m st. grzbietowym, 1.04,94).

Kawęcki i Czerniak w półfinałach wystartują podczas środowej sesji popołudniowej.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj