Kibice mówią, że "to największy drewniak wśród piłkarzy". On się jednak nie przejmuje, tylko robi swoje. Grzegorz Rasiak, bo o nim oczywiście mowa, wraca do angielskiej Premiership. Reprezentant Polski został wypożyczony do Boltonu Wanderers.
Z odejścia Rasiaka najbardziej cieszy się Marek Saganowski, który ostatnio nie miał miesjce w wyjściowej jedenastce Southamtonu. Być może teraz, gdy zwolniło się jedno miejsce w ataku, trener "Świętych" postawi właśnie na niego.
Dla Grzegorza Rasiaka to drugi klub z elity ligi angielskiej. Polak poprzednio występował w drużynie Tottenham Hotspur.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|