Do 39. minuty największą "atrakcją" spotkania był... pies. Zadowolony z siebie zwierzak wbiegał na boisko dwa razy - raz przed rozpoczęciem spotkania, a drugi raz około 35 minuty, gdy Wiślacy napierali na bramkę gospodarzy. Sytuację opanował dopiero bramkarz gościy, który sprowadził uradowanego psiaka z murawy.

Dopiero w 39. minucie spotkania Marcin Baszczyński skierował piłkę w światło bramki i dał Wiśle prowadzenie. A juz trzy minuty później kolejną bramkę, po podaniu Pawła Brożka, strzelił dla gości Wojciech Łobodziński.

Dosłownie w ostatniej sekundzie spotkania honorowego gola strzelił dla Poloni Marek Bażik. Mecz zakończył się wynikiem 2:1, a piłkarze Wisły bez problemu wracają ze Śląska z 3. punktami.

Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:2 (0:2)
Bramki: M.Baszczyński (39'), W.Łobodziński (42'), M.Bażik (90')