"Diablo" Włodarczyk: Jeśli będę boksował w wadze ciężkiej, to na pewno nie z Andrzejem Wawrzykiem
12 października 2016 10 grudnia kolejną walkę ma stoczyć były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. "Czekam na mocnego rywala, nie żadnego przeciętnego" - powiedział PAP 35-letni bokser.