Dziennik Gazeta Prawana logo

Kolejna porażka Kubicy, tym razem w...

8 maja 2009, 10:20
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Robert Kubica w tym roku tylko przegrywa... Tym razem nie na torze, ale przy stole pokerowym. Polski kierowca podczas mistrzostw kierowców w telewizji przegrał z mniej doświadczonym Nico Rosbergiem z Williamsa. Kubica stracił 30 tysięcy funtów.

"Uwielbiam grać w pokera" przyznał Nico Rosberg. "Zarówno w Internecie, jak i w życiu. Gram z Robertem Kubicą, Giancarlo Fisichellą i Timo Glockiem. Trochę przy tym gadamy, ale gra jest całkiem na serio" dodał niemiecki kierowca.

"Robert jest najlepszy, ale podczas wielkich mistrzostw kierowców w telewizji pokonałem go na 30 tysięcy funtów. Kierowców było dziewięciu, a ja zwyciężyłem. Wydaje mi się więc, że jestem niezły, ale on jest jednak trochę lepszy, bo dużo gra" – docenił umiejętności Kubicy kierowca teamu Williams..

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj