Polski kierowca najgorsze ma już za sobą. Z wypadku wyszedł prawie bez szwanku i już wczoraj opuścił szpital. Teraz odpoczywa. "Robert czuje się bardzo dobrze. Większość czasu po wyjściu ze szpitala spędza w hotelu w Montrealu" - mówi dziennikowi.pl rzeczniczka teamu BMW Sauber Heike Hientzsch.
Robert to twardziel. Nie rozczula się nad sobą, nie załamuje ani nie analizuje tego, co się stało w niedzielę na torze w Montrealu. Ze szpitala wyszedł pewnym
krokiem. Wsiadł za kierownicę i pojechał do hotelu.
Wziął prysznic przebrał się i ruszył w miasto. "Wraz ze swoim menedżerem Danielem Morellim wybrał się na kolację do restauracji. Resztę wieczoru spędził w swoim pokoju hotelowym" - opowiada dziennikowi.pl Hientzsch.
Na odpoczynek Kubica ma jeszcze jeden dwa dni. W czwartek czekają go kolejne badania i testy na refleks. Po nich okaże się, czy będzie mógł pojechać w niedzielnym GP USA.
Wziął prysznic przebrał się i ruszył w miasto. "Wraz ze swoim menedżerem Danielem Morellim wybrał się na kolację do restauracji. Resztę wieczoru spędził w swoim pokoju hotelowym" - opowiada dziennikowi.pl Hientzsch.
Na odpoczynek Kubica ma jeszcze jeden dwa dni. W czwartek czekają go kolejne badania i testy na refleks. Po nich okaże się, czy będzie mógł pojechać w niedzielnym GP USA.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Michał Ignasiewicz
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
Zobacz
|