Justyna Kowalczyk ostro o kibicach po żużlowym skandalu na Narodowym

| Aktualizacja:

Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończyło się skandalem. Po 12. biegach zawody zostały przerwane. Obecna na trybunach Justyna Kowalczyk jednak bardziej zdenerwowała się zachowaniem kibiców niż organizatorów.

wróć do artykułu
  • ~adi.
    (2015-04-22 08:35)
    \kibice wyszli z stadionu bo mieli po uszy nieudolnosc organizatorow ,placili za zawody sciganie sie na motorach a nie czekanie na decyzje co dalej . czas to pieniac .przyszli na zawody a nie do cyrku.
  • ~wali mnie to
    (2015-04-21 10:34)
    Justysia zadowolona PO słowie z Niesiołowskim !
  • ~gaga
    (2015-04-21 00:06)
    do Gosc 15 49
    Domyslam sie ze jestes facetem,kobieta nie nazwala by tak drugiej kobiety,w tej formie.Masz czlowieku problemy ze soba,zamiast trzepac ,idz do lekarza.Albo znajdz sobie panienke gdzie swoje problemy zostawisz w jej wnetrzu...
  • ~gosc
    (2015-04-20 18:11)
    Brawo kibice. Kowalczyk to PO.
  • ~kuń
    (2015-04-20 17:17)
    ala z godz 15.23 dn 20.04.2015.

    MASZ RACJĘ .
    Motywem ich jest pieniądz.!!! Rozkapryszeni , liczą na ubóstwianie
  • ~gaga
    (2015-04-20 16:45)
    Czytam,czytam,czytam...i co? Uwazacie sie za bohaterow,bo udalo wam sie ,jak burek z za plotu,obszczekac kogos.
    A prawda jest taka ze lepiej nic nie mowic,niz nic nie powiedziec.
    Jezeli ktos to zrozumie to sie schowa do budy,inni beda sczekac dalej.
  • ~czarny
    (2015-04-20 16:44)
    Justyno masz rację podzielam twoje zdanie większość z nich przyszła pożegnać naszego najlepszego żużlowca w historii polskiego żużla a zachowali się jak nie wiem kto. Po prostu nie mam słów.
  • ~złośliwy
    (2015-04-20 15:52)
    Kto tak naprawdę wali Justynkę ?
  • ~były leming
    (2015-04-20 15:50)
    Justynka na miłość Boską nie mieszaj się do POlityki !
  • ~gość
    (2015-04-20 15:49)
    Wygląda że szuka nowej niszy Kurzajewska się k... znalazła
  • ~Seba
    (2015-04-20 15:34)
    wracam do żony
  • ~ala
    (2015-04-20 15:27)
    Zasłużeni zawodnicy mogą liczyć na uznanie, ale nie są bóstwami. Wielokrotnie wykazali , że główną motywacją są dla nich pieniądze.
  • ~wiyold
    (2015-04-20 15:23)
    Warszawa nie dorosła żeby mieć taki Stadion Narodowy .Powinien się nazywać
    Stadion Warszawski lub Stadion Mazowiecki dla kiboli z "warsiawki " i Mazowsza.
    Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal mając złamaną kość w stopie! Te bufony warszawskie ,które tutaj plują anonimowo na Justynę Kowalczyk niech w proteście biegną co niedzieli 5 razy między Stadionem Narodowym a Stadionem Legii.
  • ~wuj POrada
    (2015-04-20 15:18)
    może pani Justynka zajmie się tym swoim ryżym dziennikarskim bobkiem z którym ma romansik na boczku a jeśli nie rozumie skali żenady (kolejnej!) sportowej POd nierządem POlszewickiej bandy to niech nie otwiera japki.
  • ~Hombre
    (2015-04-20 14:58)
    A ktora to jest Justyna Kowalczyk na waszym powyzszym zdjeciu ?
    Ja mysle, ze chyba ta blondyna na dole z prawej strony, bo ta czarownica posrodku chyba nie.
  • ~lemingoza parszywa
    (2015-04-20 14:39)
    Kazik miał racje z artystami , że to prostytutki a teraz Kowalczyk , Małysz Tomaszewski POszli tą drogą.
  • ~kumor
    (2015-04-20 14:24)
    Justyno, atakiem na kibiców chcesz zasłonić warszawskie dziadostwo?
  • ~NAwigator
    (2015-04-20 14:03)
    Pani Justyno Wielka nie daj złapać się na PO-stracisz honor i zaufanie na które tak rzetelnie i w pięknym stylu zapracowałaś !!!
  • ~św.NH
    (2015-04-20 13:52)
    ZESŁABNIJ SE W ŁÓŻKU I IDIOTĄ OD WIZERUNKU KURY NA SMYCZY MOSKWY!
  • ~m
    (2015-04-20 13:51)
    WARSZAWKA dala DUPSKA!!!NIEUDACZNICY!!!