Kto odpowiada za skandal na Narodowym? Duńczycy zwalają winę na Polaków

| Aktualizacja:

Skandalem zakończyła się Grand Prix na Stadionie Narodowym. Kibice zamiast być uczestnikami żużlowego święta, stali się świadkami kompromitacji. Kto za to odpowiada?

wróć do artykułu
  • ~ciek kawy
    (2015-04-20 12:28)
    Sorry, ale: jaki rodzaj PATRONATU sprawował nad zawodami urzędujący Prezydęt RP i jak się to ma do prowadzonej właśnie kampanii przed nowymi wyborami ???
  • ~wron
    (2015-04-20 12:39)
    Tu nie ma co się procesować ze Speed Sportem, BSI czy PZM.

    Po prostu należy się zdrowy ******** paru gościom ze Speed Sportu, BSI, PZM a nawet zawodnikom tym którzy się ścigali wiedząc ze idzie przekręt.

    Ci goście rozumieją tylko ******** i brak kasy w cyklu GP który to należy ZBOJKOTOWAĆ.

    Żadne tam sądy czy procesy.

    Powtarzam, ********, bojkot i już.
  • ~balka
    (2015-04-20 12:58)
    bulla wygwizdali i bedzie ze PIS winien ,na NIEZALEZNA.
  • ~Wilga
    (2015-04-20 12:58)
    A po co tam wpuścili Komorowskiego. Wszędzie gdzie się pojawi nawet siły natury są przeciw niemu (zalana sala, wykolejony tramwaj, nieudana impreza sportowa.) Cztery lata nieudolnych rządów w Belwederze wystarczy.
  • ~ktps
    (2015-04-20 13:07)
    Śmieszny kraj, śmieszni ludzie.
  • ~POlacy nic się nie stało
    (2015-04-20 13:08)
    Ale łapówki zapewne były prawidłowe !
    Zapewne umowa była spisana tak jak ubezpieczenie mostu łazienkowskiego,
    gdzie roczna składka ubezpieczenia była wyższa od kwoty odszkodowania !
  • ~PO --WIEC
    (2015-04-20 13:14)
    brunek chcial sie POkazac na stadionie ale jak zawsze przynosi pecha proponuje mu by juz sie nigdzie niepokazywal bo POlska na tym traci
  • ~kargul
    (2015-04-20 13:28)
    Kto winny Ci co myśleli że na tym BADZIEWIU zarobią KASE. Tyle pięknych stadionów w POLSCE a SŁOIKI chcieli sobie OBEJRZEĆ. WSTYD.
  • ~kibic
    (2015-04-20 13:46)
    Prezes Witkowski to beton partyjny PRL dawno powinien być wywalony na zbity pysk !!! Debil jeden zezwolił ,żeby materiał na tor sprowadzać ze Szwecji jak u nas jest producent tego materiału !!! Witkowski byłby skłonny wzorem PRL malować trawę na zielono !!!
  • ~Mops
    (2015-04-20 13:48)
    I co kraju idiotow!!!DUPA!!!Niudacznicy miernota!!!BANDA BLAZNOW!!!
  • ~kc pis
    (2015-04-20 13:51)
    Witkowski wstyd mając taki ładny i bezpieczny tor jak w Toruniu gdzie Gollob jeździł ostatni sezon i byłby godnie pożegnany ! za ten skandal Witkowski jakby miał odrobię honoru toby podał się do dymisji !
  • ~mmm
    (2015-04-20 13:54)
    POSPIEWAJCIE !!!NIC SIE NIESTALO!!!DEBILE!!!
  • ~hehehhhhheh
    (2015-04-20 13:57)
    A biedny bronek i tam wygwizdany? ojeje jak przykro;P
  • ~kibic
    (2015-04-20 14:00)
    a prezes ma co miesiąc 100.000 zł ???/ Do wyborów???
  • ~Bielan
    (2015-04-20 14:01)
    re~PO --WIEC2015-04-20 13:14 mówisz ,że przynosi tak sam pecha jak mlaskacz obecnie na Wawelu gdzie ta niedojda życiowa się pojawiła to zawsze przynosi pecha i sportowcy byli przeciwni jego obecności nie mówiąc o tym ,że w Gruzji po serii z kałasznikowa ze strachu narobił w spodnie i od tego czasu był zakaz salw honorowych z jego udziałem i chodził w pampersie !
  • ~motek
    (2015-04-20 14:10)
    co kiedy mafia PO zrobiła dobrze i mądrego
  • ~jerry m
    (2015-04-20 14:20)
    Sprawa jasna i oczywista. Winien jest ten, kto wziął kasiorę za przygotowanie tej imprezy. I nie ma co ściemniać. Gawiedż i tak świetnie s iee m bawiła, ale do czasu.
  • ~bronek
    (2015-04-20 14:21)
    W warszawce nic się nie udaje, bo to miasto ludzi przeklętych
  • ~ole
    (2015-04-20 14:24)
    Basen Narodowy, to robota Gangu Olsena.
  • ~Kibic
    (2015-04-20 14:38)
    Jak zwykle gdzie palce macza PO musi być afera i ośmieszenie Polski no ale cóż jaki minister sportu takie efekty

Może zainteresować Cię też: