Beretta Famila Schio: Laura Macchi 24, Nicole Antibe 21, Raffaella Masciadri 14, Marissa Coleman 11, Bernadette Ngoyisa 9, Elisabetta Moro 5, Audrey Sauret 5, Marlous Nieuwveen 2, Kathrin Ress 1, Chiara Pastore 0, Emanuela Ramon 0.

Wisła Can Pack Kraków: Ewelina Kobryn 27, Marta Fernandez 22, Iziane Castro Marques 17, Janell Burse 8, Liron Cohen 5, Katerina Zohnova 5, Agnieszka Majewska 4, Wielebnowska 0.

Spotkanie było zacięte, a koszykarki Wisły do ostatnich sekund walczyły o zwycięstwo i zachowanie miana jednej z dwóch niepokonanych drużyn Euroligi. Doskonała postawa środkowej Eweliny Kobryn - 27 punktów i 7 zbiórek oraz hiszpańskiej rozgrywającej Marty Fernandez - 22 pkt, 4 asysty i 3 zbiórki nie wystarczyły do pokonania Włoszek.

Wiślaczki zaprezentowały się bardzo dobrze w drugiej kwarcie; gdy przegrywały 34:41 zdobyły 8 punktów z rzędu, co pozwoliło im nie tylko zniwelować straty, ale uzyskać minimalne prowadzenie. W trzeciej części Włoszki zdołały "dogonić" brązowe medalistki mistrzostw Polski i po 30 minutach był remis.

Zawodniczki Beretty miały dobrą skuteczność rzutów zza linii 6,25 m - trafiły dziesięciokrotnie, a Wisła uczyniła to tylko dwa razy.

W 35. minucie był ostatni remis 76:76. Potem Włoszki prowadziły różnicą kilku punktów i za każdym razem, gdy Wisła zbliżała się na punkt lub dwa, bezbłędna była na linii rzutów wolnych Laura Macchi. Najskuteczniejsza zawodniczka Beretty trafiła wszystkie 13 rzutów wolnych, w tym cztery z rzędu w ostatnich 29 sekundach spotkania.