Do rozmów Bryanta z młodym O'Nealem i jego ojcem miało dojść w lutym w Toronto podczas Meczu Gwiazd Wschód-Zachód, który był ostatnim występem 37-letniego Bryanta w gronie najlepszych zawodników NBA.

Reklama

Shareef O'Neal ma 16 lat gra na pozycji skrzydłowego i jest uważany przez fachowców za wielki talent. Jego umiejętności dumą napawają oczywiście ojca: Jest szybszy ode mnie, gdy byłem w jego wieku. Moja krew - powiedział 15-krotny uczestnik Meczu Gwiazd, którego syn ogrywa już w pojedynkach "jeden na jeden".

Bryant i Shaquille O'Neal poprowadzili LA Lakers do trzech mistrzowskich tytułów (2000, 2001, 2002), ale potem ich drogi się rozeszły. O'Neal, który za każdym razem gdy "Jeziorowcy" cieszyli się z mistrzostwa był wybierany najlepszym zawodnikiem finałów, zarzucał Bryantowi egoizm na parkiecie. Środkowy odszedł z LA do Miami w 2004 r., a jego stosunki z Bryantem były "chłodne" przez lata.

44-letni obecnie O'Neal karierę na parkietach NBA zakończył w czerwcu 2011 roku. Teraz jest komentatorem meczów NBA i biznesmenem.