IO w Tokio. Japończycy rozpoczęli szczepienia przeciw COVID-19
01 czerwca 2021Japonia rozpoczęła we wtorek szczepienia sportowców, którzy wezmą udział w igrzyskach w Tokio - poinformował tamtejszy komitet olimpijski. Na razie przeciwko COVID-19 w pełni zaszczepiono zaledwie kilka procent populacji tego kraju.