Dziennik Gazeta Prawana logo

Vuelta a Espana: Majka piąty na 7. etapie i w klasyfikacji generalnej

30 sierpnia 2019, 17:48
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Vuelta a Espana
Vuelta a Espana/PAP/EPA
Rafał Majka (Bora-hansgrohe) zajął piąte miejsce na siódmym etapie kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana. Zwyciężył Hiszpan Alejandro Valverde (Movistar). Polak od aktualnego mistrza świata był wolniejszy o 42 sekundy.

Valverde minimalnie wyprzedził Słoweńca Primoza Roglica (Jumbo-Visma). Sześć sekund po nich finiszowali Kolumbijczycy - Miguel Angel Lopez (Astana) i Nairo Quintana (Movistar).

Prowadzenie w klasyfikacji generalnej odzyskał Lopez, który ma sześć sekund przewagi nad Roglicem. Majka awansował na piątą pozycję - 1.58 straty.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj