Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia drużyny hiszpańskiej. Po czterech minutach goście prowadzili 4:0, a pierwszą bramkę dla Polaków dopiero w szóstej minucie zdobył Przemysław Krajewski.

Po kwadransie gry hiszpański zespół prowadził 10:4. W 19. minucie szczypiorniści z Hiszpanii otrzymali podwójną dwuminutową karę, rzutu karnego dla Polaków nie wykorzystał Arkadiusz Moryto, a fragment gry w osłabieniu zakończył się rezultatem 1:1.

Goście już do końca kontrolowali przebieg pierwszej połowy spotkania i schodzili na przerwę z przewagą sześciu goli.

Po zmianie stron polski zespół poderwał do gry obrotowy Dawid Dawydzik, zarabiał rzuty karne, które na bramki zamienił Arkadiusz Moryto i w 38. minucie, po bramce Moryty tym razem z gry, Polacy przegrywali już tylko 16:19.

Dobrą zmianę w polskim zespole dał Michał Olejniczak, po jego trzech bramkach Polacy odrabiali straty, a w 57. minucie po kolejnym karnym Moryty po raz pierwszy w tym spotkaniu objęli prowadzenie 26:25. Do wyrównania na dwie minuty przed końcem doprowadził Imanol Garciandia, a w momencie, kiedy Polacy grali w osłabieniu, do pustej bramki trafił bramkarz drużyny hiszpańskiej Ignacio Biosca.

Hiszpanie już do końca utrzymali jednobramkową przewagę. Finisz Polaków okazał się nieskuteczny.

Najlepszymi zawodnikami spotkania zostali wybrani - w zespole Hiszpanii Marc Canellas, a w polskiej ekipie Arkadiusz Moryto.

Polska - Hiszpania B 26:27 (10:16)
Bramki: dla Polski - Arkadiusz Moryto 9, Michał Olejniczak 3, Maciej Pilitowski 3, Dawid Dawydzik 3, Przemysław Krajewski 2, Antoni Łangowski 2, Rafał Przybylski 2, Kamil Syprzak 1, Piotr Jarosiewicz 1
Najwięcej bramek dla Hiszpanii: Imanol Garciandia 6, Kauldi Odriozola 4, Jaime Fernandez 3, Josep Folques 3