Warszawa

Polska zdobyła brązowy medal! Michał Szyba jednym z bohaterów. ZDJĘCIA

1 lutego 2015, 16:57
To czwarty medal mistrzostw świata polskich piłkarzy ręcznych. W 2007 roku „biało-czerwoni” wywalczyli srebro, a w 1982 i 2009 - brąz. / PAP/EPA / Ali Haider
Polscy piłkarze ręczni wygrali po dogrywce z Hiszpanią 29:28 (13:13, 24:24) w meczu o brązowy medal mistrzostw świata rozgrywanych w Katarze. Jednym z bohaterów spotkania był Michał Szyba, którego gol doprowadził do dogrywki.

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Komentarze(14)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Polak z Norwegii
    2015-02-02 01:45:36
    Przyklad dla RUDEGO Zaprzanca i jego Lemingow, jak nalezy walczyc jak Polak.
    Problem w tym, ze Rudy i tak tego nie rozumie, przeciez to ten Bydlak POwiedzial:"...polskosc to nienormalnosc".
    2015-02-01 19:49:15
    bo pokonaliśmy Hiszpanów w dobrze sędziowanym pojedynku, duńscy sędziowie nie przeszkadzali żadnej z drużyn, widać było sportową walkę i wygrała drużyna która bardziej chciała. Wspaniały mecz, gratulacje!!!
    2015-02-01 20:35:29
    Wielkie brawa dla naszych piłkarzy ręcznych. Na tych mistrzostwach więcej ugrać nie mogliśmy. Francja była po za zasięgiem, a Katar do finału doholowali sędziowie ? Teraz mamy rok przerwy od wielkich emocji, a w styczniu 2016 Mistrzostwa Europy w Polsce.