Bramki: 1:0 Dariusz Pawlusiński (11), 1:1 Sebastian Szałachowski (69), 1:2 Bartłomiej Grzelak (71).

Żółta kartka - Cracovia Kraków: Arkadiusz Baran, Łukasz Mierzejewski, Łukasz Tupalski. Legia Warszawa: Dickson Choto, Wojciech Szala, Jakub Rzeźniczak, Ariel Borysiuk. Czerwona kartka - Legia Warszawa: Dickson Choto (26-niesportowe zachowanie).

Sędzia: Tomasz Mikulski (Lublin). Widzów 3 000. Mecz rozegrany na stadionie Hutnika Kraków.

Cracovia Kraków: Marcin Cabaj - Łukasz Mierzejewski (79. Krzysztof Kaliciak), Łukasz Tupalski, Marek Wasiluk, Łukasz Derbich - Mariusz Sacha, Piotr Polczak, Alexandru Suvorov, Arkadiusz Baran (64. Mateusz Klich), Dariusz Pawlusiński (79. Wojciech Łuczak) - Radosław Matusiak.

Legia Warszawa: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Dickson Choto, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović, Ariel Borysiuk (75. Piotr Giza), Maciej Iwański, Maciej Rybus (67. Sebastian Szałachowski) - Bartłomiej Grzelak, Marcin Mięciel (35. Tomasz Kiełbowicz).

p

Zaczęło się pomyślnie dla Cracovii. W 11 minucie - po kolejnym już błędzie warszawskich stoperów - na czystą pozycję wyszedł Aleksandr Suworow (debiutujący w meczu ligowym w Cracovii) lecz piłka (po rękach Jana Muchy) odbiła się od słupka. Wpadła jednak pod nogi Dariusza Pawlusińskiego, który umieścił ją w siatce.

W 17. minucie po raz kolejny piłka odbiła się od słupka warszawskiej bramki po "główce" Łukasza Tupalskiego. Tym razem nie było skutecznej dobitki.

Od 26. minuty Legia musiała grać w dziesiątkę. Dickson Choto ujrzał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie, ale nie potrafił się z tym pogodzić i ujrzał też czerwony kartonik.

Warszawianie, mimo osłabienia, nie złożyli broni. Nim jednak wyszli na prowadzenie dwie świetne okazje na zdobycie drugiej bramki zmarnowali krakowianie.

Na początku drugiej połowy (49. minuta) Piotr Polczak strzelił w słupek. Z kolei w 66. minucie krakowianie przeprowadzili piękną kontrę, Dariusz Pawlusiński pobiegł z piłką lewym skrzydłem. Nieopodal linii końcowej boiska oddał ją do środka, a nadbiegający Mariusz Sacha strzelił w poprzeczkę.

Minutę później na boisko wszedł Sebastian Szałachowski, a 69. minucie wykończył celnym strzałem z bliska kontrę Legii. Otrzymał on piłkę od Tomasza Kiełbowicza - też rezerwowego - który wcześniej przeprowadził rajd lewym skrzydłem.

Dwie minuty później - po kolejnej kontrze - Bartłomiej Grzelak wyprowadził Legię na prowadzenie.

W 80. minucie bliski wyrównania był Piotr Polczak, zaś w 83. minucie Krzysztof Kaliciak, ale wynik meczu nie uległ już zmianie.

Mecz rozegrano na stadionie w Nowej Hucie, gdyż obiekt Cracovii jest obecnie przebudowywany. Na nowohuckim obiekcie rozgrywano w przeszłości mecze najwyższej ligi piłkarskiej, gdy w latach 90. grał w ekstraklasie Hutnik (obecnie w III lidze).