Zaczęło się w 25. minucie spotkania. Rengifo wykorzystał błąd obrońców Cracovii. Łukasz Skrzyński niedokładnie wybił piłkę. Futbolówka trafiła do Peruwiańczyka, a ten bez problemów pokonał Marcina Cabaja. Zobacz pierwszą bramkę dla Lecha>>>

Później Hernan jeszcze raz trafił do siatki krakowian. W 60. minucie meczu otrzymał idealne podanie od Rafała Murawskiego i strzelił gola. Ale to nie wystarczyło piłkarzom "Kolejorza". W 90. minucie spotkania bramkę na 3:0 zdobył Dimitrije Injac.

Jedynego gola dla Cracovii strzelił... gracz Lecha. W doliczonym czasie gry Paweł Nowak wrzucał piłkę w pole karne poznaniaków, a samobójczą bramkę zdobył Dawid Kucharski. W ten sposób "Kolejorz" wygrał z "Pasami" 3:1.