Dziennik Gazeta Prawana logo

Dudek: Mogę być zadowolony

12 maja 2008, 14:05
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Wczoraj był wielki dzień Jerzego Dudka. Polak wreszcie zadebiutował w lidze hiszpańskiej w barwach Realu Madryt, a oprócz tego zebrał pozytywne opinie. "Miałem kilka udanych interwencji, a mój występ oceniono pozytywnie. Bardzo się z tego cieszę!" - tak sam skomentował swój mecz.

"Wystąpiłem po dłuższej przerwie. Wcześniej broniłem bramki Realu tylko w konfrontacjach o Puchar Hiszpanii albo towarzyskich. Iker Casillas przez cały sezon spisywał się fenomenalnie, przez co długo musiałem czekać na ten ligowy debiut. Miałem kilka okazji do zaprezentowania swoich umiejętności i mogę być zadowolony z tego występu" - napisał polski golkiper na swojej oficjalnej stronie jerzydudek.eu.

Jerzy Dudek wystapił w pojedynku z Saragossą. "Królewscy" zremisowali 2:2.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj