Legioniści, którzy wczoraj zaczęli zgrupowanie w niemieckim Hennef, grali w trudnych warunkach - boisko już po 45 minutach było całkowicie pokryte śniegiem. Pierwsza gola zdobyła Alemania - już w siódmej minucie, po strzale Daniela Brinkmanna. W drugiej odsłonie na murawie panowali już legioniści - najpierw główką wyrównał Inaki Astiz, a potem zwycięskiego gola strzelił Adrian Paluchowski. W barwach Legii nie było Rogera, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Portugalii.

Alemania Aachen - Legia Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: Brinkmann (7) - Astiz (73), Paluchowski (83)

Lech rozprawił się w tureckim Belek z Glorią Bistrita. Podopieczni Franciszka Smudy do przerwy wygrywali 2:0, w drugiej połowie zwolnili tempo i drużyna z Rumunii zdołała strzelić honorową bramkę. W Lechu zabrakło kadrowiczów - Grzegorza Wojtkowiaka, Rafała Murawskiego i Roberta Lewandowskiego.

Lech Poznań - Gloria Bistrita 2:1 (2:0)
Bramki: Peszko (28), Rengifo (37) - Ciuca (84).