Portugalia - Hiszpania 4:0 (1:0)

Bramki: Carlos Martins (45), Sergio Ramos (49-samob.), Helder Postiga (68), Hugo Almeida (90+3).

Widzów: 25 000. Sędziował: Antony Gautier (Francja).

Portugalia: Eduardo (46-Rui Patricio); Joao Pereira, Ricardo Carvalho (46-Pepe), Bruno Alves, Bosingwa; Carlos Martins (63-Manuel Fernandes), Raul Meireles, Joao Moutinho; Cristiano Ronaldo (46-Danny), Nani (88-Paulo Machado), Helder Postiga (76-Hugo Almeida).

Hiszpania: Iker Casillas; Sergio Ramos, Gerard Pique (46-Carlos Marchena), Carles Puyol (73-Alvaro Arbeloa), Joan Capdevila; Sergio Busquets, Xabi Alonso (58-Fernando Llorente); Xavi (46-Cesc Fabregas), Zndres Iniesta (58-Santi Cazorla), David Villa (46-Fernando Torres); David Silva.

Pierwszego gola zdobył tuż przed przerwą Carlos Martins, który dobił piłkę odbitą przez Ikera Casillasa po strzale Cristiano Ronaldo. W 49. minucie było już 2:0, gdy Sergio Ramos pokonał własnego bramkarza, zmieniając lot piłki po uderzeniu Heldera Postigi. Później Postiga już samodzielnie podwyższył na 3:0, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Hugo Almeida.

Mecz był elementem promocji wspólnej - portugalsko-hiszpańskiej - kandydatury do organizacji mundialu w 2018 roku.