Żona słynnego pilkarza opala się topless

| Aktualizacja:

Ligowy sezon w Hiszpanii dobiegł końca. Piłkarze rozjechali się na urlopy. David Trezeguet zabrał swoją żonę do USA. Oboje korzystają ze słonecznych kąpieli na plaży w Miami.

wróć do artykułu
  • ~ZenB
    (2011-06-04 10:56)
    a co miała się opalać w futrze - czy dziennikarzy Dziennika to dziwi
  • ~OSSA
    (2011-06-04 16:00)
    "Żona słynnego...bez wstydu ...opala się TOPLES". Jak bym czytał "Zakazane Kroniki Klasztorne" z XV wieku wydawane przez jakieś tam siostry zakonne, które same pod habitem i giezłem nie nosiły majtek, bo ich chyba jeszcze wtedy nie wymyślono. A to XXI wiek i nagość stworzona przez Boga a wyklęta przez Kościół Katolicki, wróciła do łask.
  • ~Przyszły_Sędzia
    (2011-06-04 19:26)
    Ludzie osiągnęli świadomość, - cieszy mnie to - ossa great komentarz ;-)
  • ~Opalanie sie nago
    (2011-06-04 20:00)
    Ja uwazam, ze opalanie sie nago na plazy jest czyms tak naturalnym jak pierd*zenie w restauracji.
  • ~z
    (2011-06-04 23:02)
    W Stanach facet dostaje mandat jak wyjdzie bez t-shirtu na ulicę. Kobieta na plaży topless to w ciągu paru minut wjazd psiarni i wyprowadzenie w kajdankach na najbliższy komisariat.Kręci się z tego grubą aferę. I grube tysie $$$, żeby wyjść za kaucją na wolność. Nie wiem gdzie pismak robił to zdjęcie, ale na pewno nie w USA.
  • ~dzin
    (2011-06-04 23:22)
    Żeby to się opalała topless Anna Komorowska to rozumiem jest afera. Cały bigos bym zwrócił matce naturze.A na tą to całkiem przyjemnie się patrzy.
  • ~re:Kaczorek
    (2011-06-05 08:05)
    Myslalem, ze rasistow tez juz nie ma.
  • ~Kaczorek
    (2011-06-05 01:39)
    Kto by się tam patrzył na Afroamerykanina, czy jakoś tam (nie ma już przecież Murzynów, tylko są ludzie o czarnych twarzach, o bliżej nieokreślonej nazwie).
  • ~Poważny Czasem
    (2011-06-05 09:46)
    Dziennikarze opalają się przy okazji, a tak to by się nie opalali ... :)
  • ~made mistakes
    (2011-06-09 03:55)
    Do z troche przesadzas bo w U SA mamy tapless plaze chyba nigdzie nie bylas i nic niewidzialas a wypowiadasz sie tak samoo koszulkach ja codzienie wychodze przed dom i nigdy nie dostalem mandatu.
  • ~bolus
    (2011-06-09 03:58)
    Nic w tym nie widze zlego moherowe berety.Ja stara i to samo robie sprobuj jak to fajnie chyba ze nie lubisz sam siebie