Sąd nie miał litości dla przywódcy kibiców Legii. "Staruch" usłyszał wyrok

| Aktualizacja:

Zakaz stadionowy orzeczony wobec Piotra S., "Starucha", nieformalnego przywódcy kibiców Legii Warszawa, skazanego za hasła obraźliwe dla właścicieli klubu, jest już prawomocny. Warszawski sąd oddalił w środę apelację obwinionego w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~fuga
    (2011-06-08 12:09)
    no cóż nadal mamy nagrzanych sędziów.Nic sie nie zmieniło
  • ~zulu
    (2011-06-08 12:08)
    Sędzie ma obowiązek sądzić sprawiedliwe a jego słowa uzasadniające wyrok raczej go kompromitują niż tłumaczą.
  • ~edek
    (2011-06-08 12:10)
    Brawo 100% ,karać takich !!
  • ~kibic
    (2011-06-08 12:05)
    Do kibola ! #
    Jak na Bialorusi tak dobrze to *********** z Polski i urzadzaj burdy !
  • ~marek11111
    (2011-06-08 12:04)
    A ja na legię juz wiecej nie pójdę. Tylko bojkot stadionowy może nas uratować
  • ~hyzy ruj
    (2011-06-08 12:03)
    Za prawdę trzeba już odsiadywać wyroki?
    To gorzej jak za stalina
  • ~vyg
    (2011-06-08 11:55)
    W tej notce nie napisano kto wlasciwie oskarzyl tego kibica, klub, rodzina Wejcherta, policja ? Widac tez, ze sedzia powinnosc swej sluzby zrozumial bo przeciez "bez zdecydowanej reakcji będziemy mieli problemy na Euro 2012". Skad on to wie ? Zastanawiam sie jaki rejwach by powstal w mediach gdyby takie pokazowe procesy byly za czasow PiS-u.
  • ~subs
    (2011-06-08 12:17)
    Jak ktoś pi...y ,,że Białoruś jest ostoją demokracji to niech wyp...a tam.Nam tak potrzebne jest to Euro jak wrzód na du..e .To nie jest dla kibiców tylko łosi co na stadion przyjdą ,zeżrą kiełbaskę i tak nie będą wiedzieli po co 22 chłopa biega po murawie.
  • ~kibol
    (2011-06-08 11:53)
    W POrównaniu do Polski Białoruś to oaza demokracji i wolności słowa
  • ~cynizmus
    (2011-06-08 11:47)
    BRAWO SĘDZIA. WRESZCIE KTOŚ WZIĄŁ ZA TWARZ TYCH BANDYTÓW. KRÓTKO I NA TEMAT PANIE SĘDZIO
  • ~FRANZ THUSKE
    (2011-06-08 11:42)
    SKANDAL ZA OBRAZE SZECHTERA I THUSKA POWINNI MIN. OBCINAĆ JĘZYK.
  • ~abakus
    (2011-06-08 11:32)
    I znów pewnie mi o zakazu wejdzie bo POmoga POsłowie Halicki Kidawa jak rok temu .
  • ~a fe
    (2011-06-08 21:27)
    Śmiechu warte . Rowerzysta albo Staruch . Z czyjego to POlecenia ?
  • ~amt
    (2011-06-08 11:52)
    sulim ssij pałe
  • ~olek
    (2011-06-08 12:44)
    Lac kiboli :D do paki dawać !! nie ma zmiłuj !!
  • ~st.Ryjek fu.Jarek
    (2011-06-08 12:10)
    RE~Gusiek4602011-06-08 12:03
    Gusiek, jesteś rąbnięty w mózg (możesz nie mieć mózgu, jak na kibola przystało) - jak w samolocie pod Smoleńskiem spadł jeden K., to byś krzyczał na pogrzebie "jeszcze jeden!!!" ???
    A ten drugi K. do dziś chodzi po tym świecie
  • ~abc
    (2011-06-08 12:17)
    Pan minister objal nadzorem administracyjnym sad orzekajacy, czy to zgodnie z prawem. Jakiej to obrazy dopuscil sie Staruch i kogo obrazil. Dwa rodzaje prawa, jedno dla swoich drugie dla PIS i ich zwolennikow. Czy to mozna nazwac zamordyzmem
  • ~pitekd
    (2011-06-08 12:45)
    nareszcie nasz kochany kraj przetrzepie mu dupę, oby więcej takiej systematyki
  • ~Londoner
    (2011-06-08 12:34)
    Rozumie ze "Jeszcze jeden" to jest "wulgarne slowo" wg. sedziego? Cos mi sie wydaje ze sedzia Janusz Cieszko to bardziej janusz niz sedzia. Widac taki wymiar sprawiedliwosci jak wszystko w Polsce. Trzymaj sie Staruch,pomimo ze Cie nie znam nawet.
  • ~RIMET
    (2011-06-08 12:45)
    RE...HEHE...NIE LUDZ SIE ...TUSK NIE ZASTAPI STARUCHA NA STADIONIE...ZASTAPI GO NA LAWIE OSKARZONYCH...I NIE NAZYWAJ TUSKA KURDUPLEM, BO ODWIEDZI CIE ABW O 6 RANO...

Może zainteresować Cię też: