Litex Łowecz - Wisła Kraków 1:2
Bramka: Tom 45+1 - Lamey 19, Melikson 76
Litex: Vinicius - Berberović, Nikolov, Bodurov, Zanev - Tom, Jelenkovic, Milanev (86. Jos), Janev - Tsvetanov (73. Flores), Todorov
Wisła: Jovanić - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Sobolewski, Wilk - Nunez (77. Garguła), Melikson, Iliev (67. Kirm) - Genkov (87. Jovanovic)

Koniec meczu: Wisła wygrywa w Łoweczu 2:1. To bardzo korzystny rezultat. W rewanżu w Krakowie trzeba postawić kropkę nad "i"

90+4. min. - Zamieszanie w polu karnym Wisły. Na szczęście gospodarze marnują okazję. Po chwili piłkarze wdają się w przepychanki

90+3. min. - Lamey wybija piłkę rzucie rożnym

90. min. - Akcja Zaneva przerwana przez Lameya. Sędzia dolicza cztery minuty

87. min. - Jovanovic zmienia Genkowa w Wiśle

86. min. - Zmiana w Liteksie. Jos wchodzi za Milaneva

85. min. - Lamey wybija piłkę za boisko po dośrodkowaniu Toma

82. min. - Mecz na chwilę zostaje przerwany bo bułgarscy kibice zaczęli rzucać butelki na boisko

81. min. - Piłka w siatce Wisły, ale gol nie zostaje uznany. Piłkarz Liteksu faulował Jaliensa

80. min. - Poprzeczka ratuje Wisłę przed strata gola

78. min. - Garguła na spalonym

77. min. - Garguła zmienia Nunez

76. min. - GOL!!! Melikson środkiem wbiegł przed rywali i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Izraelczyk nie zmarnował okazji i jest 2:1 dla Wisły

75. min. - Bodurov w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg szarżującego Nuneza

74. min. - Rzut wolny dla Liteksu. Po dośrodkowaniu Janeva Bodurov strzela głową obok bramki

72. min. - Napastnik gospodarzy będą w polu karnym Wisły zamiast strzelać wdał się w drybling i stracił piłkę

67. min. - Po kontrze Wisły Iliev nie trafia w piłkę na piątym metrze. Serb powinien strzelić gola. Po chwili ten zawodnik opuszcza boisko a wchodzi za niego Kirm

63. min. - Tom ograł kilku piłkrzy Wisły padł w pole karne ale jego strzał broni Jovanic

62. min. - Diaz ograny przez Berberovicia. Na szczęście Bośniak fatalnie dośrodkowuje

58. min. - Melikson powstrzymuje Toma

54. min. - Po rzucie rożnym Diaz uderza głową bardzo niecelnie

53. min. Melikson faulowany z boku pola karnego. Rzut wolny i okazja dla Wisły. Niestety zmarnowana

52. min. - Tom ponowienie ogrywa na skrzydle Diaza i dośrodkowuje w pole karne. Tam z piłką mija się Todorov i Janev

51. min. - Milanev z dystansu strzela wprost w golkipera gości

50. min. - Todorov pada w polu karnym Wisły, ale i tym razem arbiter nie przerywa gry

49. min. - Jaliens rzerywa szarżę Zaneva

47. min. - Tsvetanov przegrywa pojedynek główkowy z Chavezem

46.min. - Zanev z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza Wisły. Jovanic łapie piłkę

Koniec pierwszej połowy:

45+1. min. - GOL!!! Niestety dla Liteksu. Tom dostał piłkę w polu karnym uderzył lewą nogą, a futbolówka po rykoszecie wpadła do siatki

45. min. - Żółta kartka dla Ilieva. Serb chciał oszukać sędziego i przyjął piłkę ręką

44. min. - Rzut wolny dla Liteksu. Piłka po dośrodkowaniu mija wszystkich w polu karnym i wylatuje z boisko

41. min. - Po dośrodkowaniu Meliksona Lamey uderza głową tuż obok słupka bramki gospodarzy

38. min. - Milanev po kapitalnej wymianie piłki z pięciu metrów posyła pie obok bramki Wisły

35. min. - Iliev pada w polu karnym rywali, ale sędzia nie przerywa gry

32. min. - Zanev z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie

31,. min. - Żółta kartka dla Chaveza za aul na Janevie

29. min. - Tom uderza wysoko nad poprzeczka bramki golkipera "Białej Gwiazdy"

28. min. - Wielkie szczęście Wisły. Jovanic wybijając piłkę po dośrodkowaniu trafił nią w napastnika rywali, ta odbiła się od niego i przeleciała tuż obok słupka

27. min. - Tom ogrywa dwóch piłkarzy Wisły, ale akcja kończy się na trzecim obrońcy Wisły

25. min. - Genkov faulowany 30 metrów przed bramką Liteksu. Sobolewski z rzutu wolnego trafia w mur

23. min. - Atak pozycyjny piłkarzy Liteksu kończy się przed polem karnym Wisły

22. min. - Rzut rożny dla Bułgarów. Dośrodkowanie Janeva wybija Chavez

19. min. - GOL!!! Lamey wyszedł w tempo o zagranej piłki przez Sobolewskiego przelobował bramkarza Liteksu

18. min. - Nunez fantastycznie uderza z dystansu. Bramkarz gospodarzy z największym trudem przenosi piłę nad poprzeczkę

17. min. - Jovanic broni strzał Janeva

16. min. - Okazja dla Wisły. Rzut wolny z boku pola karnego. Melikson strzela ale bramkarz wybija piłkę na rzut rożny. Po nim strata i szybka kontra Bułgarów. Nic z niej jednak nie wychodzi

15. min. - Kolejny rzut rożny dla Liteksu. Milanov tym razem strzela głową obok słupka

14. min. - Iliev na spalonym

13. min. - Cvetanov dośrodkowuje w pole karne. Jaliens wybija piłkę na rzut rożny. Milanov uderza wysoko nad poprzeczką.

10. min. - Rzut wolny dla Liteksu z 25 metrów. Janev trafia w poprzeczkę.

9. min. - Melikson dośrodkował na głowę Genkova. Ten trafia w plecy obrońcy i piłka wychodzi na rzut rożny. Krótkie rozegranie po którym Iliev centruje w pole karne, ale tam najwyżej skaczą defensorzy gospodarzy

6. min. - Todorov uderza z dystansu obok słupka

4. min. - Iliev zgrał w uliczkę do Genkova ale ten nawet nie ruszył do piłki

3. Genkov zatrzymany przed polem karnym Liteksu

2. min. - Pierwszy strzał na bramkę golkipera Wisły. Jovanic piąstkuję piłkę

1. min. - Pierwsza akcja gospodarzy. Tsvetanov nie utrzymał piłki w boisku