Śląsk Wrocław - Lokomotiw Sofia 0:0
Śląsk: Kelemen - Celeban, Pietrasiak, Wasiluk, Spahić - Sobota (83. Gancarczyk), Elsner, Cetnarski, Mila, Ćwielong (69. Dudek) - Diaz (53. Voskamp)
Lokomotiw: Galew - Atanasow, Dobrew, Lahchew, Savic - Warbanow, Goranow, Iwanow - Pisarow, Velew (65. Dafczew), Jordanow (82. Mesic)

Koniec meczu: Śląsk mimo kilku dobrych okazji nie potrafił strzeli gola. W efekcie a rewanż do Sofii pojedzie bez żadnej zaliczki

90+2. min. - Zamieszanie w polu karnym rywali. Bułgarzy jednak wybijają piłkę

89. min. - Bułgarzy blokują dośrodkowanie Gancarczyka

88. min. - Mesic na spalonym

87. min. - Galew końcami palców broni strzał głową Voskampa

85. min. - Gancarczyk po dośrodkowaniu Spahicia strzela nad poprzeczką

83. min. - Gancarczyk zmienia Sobotę

82. min. - Mesic zmienia Jordanowa

79. min. - Dudek idealnie wyłożył piłkę Sobocie na 16 metr, a ten będąc wprost przed Galewem trafia w niego

77. min. - Rzut rożny dla Śląska. Mila dośrodkował, a Celeban z trudnej pozycji uderzył głową obok bramki Galewa

74. min. - Dudek faulowany na 20 metrze. Dobra okazja dla Śląska. Rzut wolny wykonał Mila. Piłka po jego strzale przeleciała obok słupka

72. min. - Celeban wybija piłkę spod nóg dryblującego Pisarowa

71. min. - Mila faulowany na środku boiska

69. min. - Ćwielonga mienia Dudek

68. min. - Po dośrodkowaniu Celebana Ćwielong nie trafia głowa w piłkę

65. min. - Dafczew zmienia Velew

60. min. - Znów był blisko. Tym razem o centymetry pomylił się Mila. Voskamp odegrał piłkę do swojego kolegi na 16 metr, a ten uderzył tuż bok słupka

58. min. - Kolejna dobra okazja Śląska zmarnowana przez Ćwielonga. Tym razem "Pepe" stanął oko w oko z bramkarzem rywali, ale zamiast strzelać zdecydował się na podanie, które trafiło pod nogi obrońcy gości

56. min. - Cetnarski miał przedarł się lewym skrzydłem. Miał dużo czasu na dokładne dośrodkowanie, ale zrobił to fatalnie i akcja zakończyła się stratą

55. min. - Sobota zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką

53. min. - Voskamp zmienia Diaza

52. min. - Ćwielong spudłował w idealnej sytuacji. Sobota dośrodkował do "Pepe" na piąty metr, ale zawodnik Śląska nie trafił do siatki. To powinien być gol

49. min. - Savic przerywa rajd Spahicia lewą stroną

47. min. - Ćwielong wywalczy rzut rożny. Mila dośrodkował za nisko i za lekko

46. min. - Sobota fauluje Dobrewa w polu karnym Bułgarów

Koniec pierwszej połowy:

45+7. min. - Bułgarzy wybijają piłkę ze swojego pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

45. min. - Kontra Bułgarów zakończona słabym strzałem Velewa

43. min. - Pietrasiak i Jordanow po starciu w polu karnym skoczyli sobie do oczu, ale w porę opanowali nerwy i obyło się bez kary

41. min. - Mila z rzutu wolnego wrzucił piłkę w pole karne ale zrobił to niedokładnie i futbolówka przeleciała nad głowami wszystkich piłkarzy

40. min. - Pisarow ograł dwóch piłkarzy Ślaska i zdecydował się na strzał z 18 metrów. Kelemen nie miał problemów ze złapaniem piłki

39. min. - Jordanow na spalonym

35. min. - Kelemen odbija piłkę przed siebie po atomowym uderzeniu Pisarowa

34. min. - Kelemen pewnie interweniuje po rzucie rożnym

32. min. - Strzał Soboty z dystansu przeleciał kilka metrów od bramki rywali

31. min. - Bułgarzy są coraz odważnie w swoich atakach

30. min. - Kolejny rzut wolny dla Bułgarów. Z ponad 30 metrów uderzał ponownie Goranow. Tym razem jego uderzenie było bardzo niecelne

29. min. - Diaz dostał dobre podanie jednak źle przyjął piłkę w polu karnym rywali i strata

28. min. - Cetnarski fauluje przed polem karnym Velewa. Rzut wolny dla rywali. Goranow uderzył tuż nad poprzeczką

27. min. - Spahić z dystansu strzela nad poprzeczką

26. min. - Kolejna dobra akcja Celebana i Soboty na prawej stronie przerwana w ostatniej chwili przez Lahchewa

24. min. - Velew próbował z dystansu zaskoczyć Kelemena. Nic z tego nie wyszło

21. min. - Doskonała okazja dla Śląska. Po prostopadłym podaniu Diaz znalazł się sam na sam z golkiperem rywali ale niestety Argentyńczyk uderzył tuż obok słupka

20. min. - Atanasow dośrodkował do Pisarowa a ten głową zgrał do Jordanowa. Na szczęście ten ostatni nie doszedł do piłki

19. min. - Po błędzie obrony Cetnarski znalazł się z piłką w polu karnym, ale zbyt długo czekał z oddaniem strzału i Dobrew zdążył wybić mu piłkę

18. min. - Atanasow dośrodkował z rzutu wolnego wprost w ręce Kelemena

16. min. - Dynamiczne wejście Elsnera powstrzymane faulem na połowie boiska

15. min. - Mila na spalonym

14. min. - Przewaga Śląska rośnie

10. min. - Trochę przypadkowo Śląsk miał doskonałą okazję do strzelania gola. Celeban wyłożył piłkę na 12 metr do Ćwielonga, a ten przez nikogo nie atakowany trafił w bramkarza

9. min. - Diaz tuż przy linii końcowej minął dwóch rywali. Argentyńczyk wpadł w pole karne ale jego podanie wzdłuż bramki zostało zablokowane

8. min. - Mila faulowany na środku ka przez Iwanowa

7. min. - Kontra Śląska. Niestety ostatnie podanie Mili do Ćwielonga było za mocne i akcja kończy się stratą

6. min. - Pietrasiak saczony przez rywali wybija piłkę w aut

5. min. - Pietrasiak przerywa akcję gości przed polem karnym

3. min. - Po akcji Celebana i Soboty rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie Mili wybijają goście

1. min. - Oba zespoły bardzo zagęściły środek pola

Początek meczu: Rozpoczęli piłkarze Śląska