Bouzon występuje na co dzień w młodzieżowej drużynie Vitoria Salvador (stan Bahia). To w tym klubie przed laty grali tacy zawodnicy, jak Bebeto, Edilson, Dida, Vampeta i David Luiz.

Reklama

Według południowoamerykańskich mediów, umiejętności 11-latka do tego stopnia zachwyciły trenerów Barcelony, że przedstawiciele hiszpańskiego klubu polecieli do Brazylii. Być może niebawem Bouzon, jak kilkanaście sezonów temu Messi, zawita do La Masi, czyli szkółki Dumy Katalonii.

http://www.youtube.com/watch?v=_3dJSzBltEg

W internecie pojawił się sześciominutowy film przedstawiający Cassiano. Jest najniższy wśród grających, ale zdecydowanie najlepszy, świetnie trzyma piłkę przy nodze. Doskonale operuje lewą, bez względu na to, czy gra na zielonej murawie, czy placu pozbawionym choćby źdźbła trawy. Jego rywale nie potrafią go zatrzymać, a on strzela piękne bramki.

W przyszłości Bouzon ma szansę trafić do drużyny uznawanej obecnie za najlepszą na świecie. W 2012 roku Barcelona rozegrała 63 mecze, z których wygrała aż 49, zremisowała dziewięć, a przegrała zaledwie pięć (bramki 175:61). Najwięcej goli zdobył Messi - 79.

Wszyscy kibice lidera hiszpańskiej ekstraklasy mogą zobaczyć gwiazdy podczas otwartego treningu zaplanowanego na 4 stycznia. Bilety kosztują po pięć euro; darmowe wejściówki mają członkowie klubu, tzw. socios.